menuordersearch
peyketab.ir

انتخاب نوع عضویت در کتابخانه پیکتاب ,

انتخاب نوع عضویت

مرحله دوم > انتخاب نوع عضویت در کتابخانه (تکمیل عضویت در کتابخانه)

 

برای انجام این مرحله حتما باید در سایت عضو شده باشید و وارد کاربری خود شده باشید. عضویت در سایت پیکتاب به منزله عضویت در کتابخانه نیست. اگر منو کاربری را نمی شناسید، آموزش عضویت در سایت پیکتاب را مطالعه کنید.

در منو مشکی رنگ کاربری شما، یک گزینه «عضویت در کتابخانه» وجود دارد. روی آن بزنید تا باز شود به شکل زیر :

 

عضویت در کتابخانه پیکتاب

قبل از اینکه فرم را پر کنید حتما متنی که قبل از فرم نوشته شده را کامل مطالعه نمایید. همچنین حتما قوانین کتابخانه پیکتابرا نیز مطالعه نمایید. سپس صفحه را پایین تر بیاورید تا فرم را مشاهده کنید. 

فرم عضویت در کتابخانه یک فرم مالی است و شما بعد از ارسال فرم به درگاه پرداختی متصل می شوید. پس لازم است یک کارت بانکی دارای رمز دوم در دسترس داشته باشید. 

 

نام و نام خانوادگی تان را وارد کنید. سپس بخش بعدی «انتخاب مبلغ حق عضویت» روی انتخاب بزنید و سپس روی گزینخ حق عضویت کتابخانه که مبلغ روی آن نوشته شده کلیک نمایید تا مبلغ انتخاب شود.

 

 

سپس در بخش بعدی باید نوع عضویت خود را انتخاب کنید. نوع عضویت یا نقره ای است و یا طلایی. در قوانین کتابخانه این دو عضویت و ویژگی های آن توضیح داده شده است. مبلغ این دو همانطور که نوشته شده متفاوت است.

نکته مهم این که حتما باید تیک «قوانین کتابخانه را مطالعه کرده ام» را بزنید. بعد از آن کدامنیتی را در حالی که کیبوردتان انگلیسی است وارد کنید. همانطور که در تصویر زیر با دایره دور آن خط کشیده است، مبلغ کلی که شما باید پرداخت کنید، زیر گزینه ارسال فرم نوشته شده است. 

 

در نهایت روی ارسال فرم بزنید و به درگاه بانکی متصل شوید و پرداخت را انجام دهید. 

حالا شما می توانید از طریق گزینه «ثبت سفارش امانت کتاب» در منو مشکی کاربری تان، درخواست سفارش امانت یکی از کتاب های موردنظرتان را برای ما ارسال نمایید. 

پیکتاب یک بستر آنلاین برای امانت دادن کتاب های کتابخانه های شخصی در استان قم است. به منظور تسهیل این امر، امکان ارسال و دریافت کتاب درب منزل یا محل کار با پیک ویژه و رایگان در نظر گرفته شده است.
شما می توانید با انتخاب یکی از انواع عضویت پیکتاب (طلایی یا نقره ای) ، هریک از کتاب هایی که در این سایت موجود است را به امانت گرفته و مطالعه نمایید. همچنین این امکان فراهم شده است که کتابخانه ی شخصی خود را به ما معرفی کنید تا به عنوان یک کتابخانه مبدا تعریف شده و لیست کتاب هایتان به موجودی کتابخانه ی امانی پیکتاب اضافه گردد.