menuordersearch
peyketab.ir

پیک ویژه رایگان برای ارسال و دریافت کتاب ,

پیک ویژه رایگان

مرحله چهارم > ارسال کتاب به آدرس موردنظر شما و بازگرداندن کتاب به کتابخانه با پیک ویژه رایگان

 

اگر سفارش خود را ثبت کرده باشید، این مرحله به عهده ما است تا کتاب را برای شما ارسال کنیم. سپس در موعد مقرر (به طور معمول دو هفته مگر اینکه مهلت را تمدید کنید و یا اینکه بخواهید کتاب را زودتر تحویل دهید) پیک به آدرس مورد نظر شما فرستاده می شود و کتاب را به کتابخانه بازمی گرداند. پیک کتاب کتابخانه پیکتاب رایگان است.

 

به نکات زیر که در بخش قوانین هم ذکر شده است توجه نمایید : 


1. در صورتی که پیک با هماهنگی قبلی به آدرسی مراجعه کند و عضو پاسخگو نبوده و خود یا نماینده اش در محل حاضر نباشند، هزینه ی بار دوم ارسال یا دریافت کتاب از عضو دریافت خواهد شد. بنابراین به شکل معمول ارسال و دریافت کتاب ها در پیکتاب، رایگان و برای اعضا بدون هزینه میباشد.


2. تا زمانی که پیکتاب محل کار رسمی برای مراجعات حضوری معرفی نکرده و عضویت و امانت کتاب تنها به شکل آنلاین و از طریق سایت امکانپذیر باشد، از ارائه ی آدرس جهت مراجعه ی حضوری اعضا و دریافت یا تحویل کتاب معذوریم.

 

3.مهلت نگهداری از کتاب ها دو هفته  است. در صورتی که بخواهید زودتر از موعد کتاب را تحویل دهید باید با پشتیبانی آنلاین سایت یا تلفنی تماس برقرار کنید تا پیک برای تحویل کتاب به آدرس شما مراجعه کند. 

 

4. مهلت نگهداری از کتاب ها دو هفته  است. در صورتی که بخواهید کتاب را بیشتر از موعد مقرر در امانت داشته باشید، باید از طریق فرم «تمدید مهلت امانت کتاب» که در منو کاربری شما قرار دارد، درخواست تمدید مهلت را ثبت کنید. اعضای نقره ای 3 بلیت تمدید رایگان دارند  و اعضای طلایی 6 بلیت تمدید رایگان دارند. در صورتی که بلیت های رایگان شما به پایان رسیده باشد، لازم است بلیت تمدید خریداری نمایید.

 

5. چنانچه مایل هستید زودتر از موعد مقرر دوهفته ای کتاب از شما تحویل گرفته شود، با ما هماهنگ کنید تا در اسرع وقت پیک ویژه به آدرس شما مراجعه کند.

پیکتاب یک بستر آنلاین برای امانت دادن کتاب های کتابخانه های شخصی در استان قم است. به منظور تسهیل این امر، امکان ارسال و دریافت کتاب درب منزل یا محل کار با پیک ویژه و رایگان در نظر گرفته شده است.
شما می توانید با انتخاب یکی از انواع عضویت پیکتاب (طلایی یا نقره ای) ، هریک از کتاب هایی که در این سایت موجود است را به امانت گرفته و مطالعه نمایید. همچنین این امکان فراهم شده است که کتابخانه ی شخصی خود را به ما معرفی کنید تا به عنوان یک کتابخانه مبدا تعریف شده و لیست کتاب هایتان به موجودی کتابخانه ی امانی پیکتاب اضافه گردد.