menuordersearch
peyketab.ir

ثبت سفارش امانت کتاب ,

ثبت سفارش کتاب

مرحله سوم > ثبت سفارش امانت کتاب 

 

بعد از انجام مرحله سوم، کتاب برای شما ارسال می گردد. برای انجام این مرحله باید در سایت عضو شده باشید و عضویتتان را در کتابخانه با پرداخت وجه تکمیل کرده باشید. اگر این دو مرحله را انجام ندادید، آموزش عضویت در سایت پیکتاب و انتخاب نوع عضویت در کتابخانه را مطالعه نمایید. 

 

حالا که کتاب موردنظر خود را از طریق سایت یا پیج اینستاگرام انتخاب کردید، می توانید وارد کاربری خود شوید و در منو مشکی رنگ کاربری، گزینه «سفارش امانت کتاب» را انتخاب کنید. در این فرم می توانید سفارش کتاب خود را ثبت نمایید.

 

سفارش امانت کتاب

 

فرم گزینه ی خاصی ندارد و سفارش کتاب بسیار آسان است. فقط حتما و حتما آدرس خود را به درستی و کامل درج نمایید. همچنین همانطور که در تصویر زیر با فلش سبز مشخص شده، باید انتخاب کنید که این آدرس که درج کردید محل کار است یا منزل. تیک مطالعه قوانین را هم فراموش نکنید. (حتما قوانین را در سایت بخوانید). اگر توضیحی تکمیلی هم داشتید با ما درمیان بگذارید. 

 

سفارش امانت کتاب

 

بعد از ارسال فرم، سفارش شما بررسی شده و در اسرع وقت برای ارسال کتاب با شما هماهنگ می شود. 

 

 

نکته : اگر عضویتتان نقره ای است و اطلاع ندارید کتابی که مدنظر شما است در رده نقره ای قرار می گیرد یا طلایی، با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید و این موضوع را چک کنید. در هرصورت اگر عضویت شما نقره ای باشد و یک کتاب طلایی سفارش دهید، درخواست شما لغو می گردد و به شما اطلاع داده می شود.

نکته : همچنین اگر کتاب مورد نظر شما موجود نباشد نیز درخواست شما لغو می گردد و به شما اطلاع داده می شود. همچنین می توانید کتاب را رزرو کنید. 

نکته : برای پیدا کردن کتابتان در سایت، می توانید اسم کتاب را از طریق نوار جستجو که در بالای صفحه اصلی قرار دارد سرچ کنید. در روزهای آتی جستجوی پیشرفته در منوها هم اضافه خواهد شد. 

پیکتاب یک بستر آنلاین برای امانت دادن کتاب های کتابخانه های شخصی در استان قم است. به منظور تسهیل این امر، امکان ارسال و دریافت کتاب درب منزل یا محل کار با پیک ویژه و رایگان در نظر گرفته شده است.
شما می توانید با انتخاب یکی از انواع عضویت پیکتاب (طلایی یا نقره ای) ، هریک از کتاب هایی که در این سایت موجود است را به امانت گرفته و مطالعه نمایید. همچنین این امکان فراهم شده است که کتابخانه ی شخصی خود را به ما معرفی کنید تا به عنوان یک کتابخانه مبدا تعریف شده و لیست کتاب هایتان به موجودی کتابخانه ی امانی پیکتاب اضافه گردد.